1. Головна
 2. Бетонні стовпчики

Бетонні стовпчики

Бетонні стовпчики

Клінкер темний

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

бетонні стовпчики

Виробляємо та постачаємо швидкомонтажні бетонні стовпчики для парканів, що мають імітацію цегли або клінкеру. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Товщина стінок стовпчиків всього 1,5 см, що забезпечує невелику вагу продукції, і є зручним при монтажі й транспортуванні. Додатковою перевагою є можливість встановлення поштової скриньки та домофону.

Всі стовпчики, дашки і підмурівки мають кольорове атмосферостійке покриття по всій лицьовій поверхні, причому колір покриття можна замовити згідно колірної гами. Покриття бетонних поверхонь забезпечує:

 • Захист бетону від ерозії.
 • Обмеження конкретного проникнення іонів хлориду з навколишнього середовища (наприклад сіль, якою посипають вулиці).
 • Фарби акрилові або силіконові створюють самоочисне покриття, яке протягом багатьох років забезпечує свіжий і чистий вигляд елементів.
 • Покриття стійке до вологого очищення, стирання і дії хімічних речовин як (мінеральне масло, бензин, мастильні матеріали, фізіологічний розчин), погодніх умов (опадів, сонця).

Найголовніші переваги нашої продукції — швидкий і зручний монтаж стовпчиків і елементів, багата гама кольорів імітації клінкеру. Стовпчики — це готовий виріб, в який досить залити бетонну суміш на підготовлений фундамент.

Готові рішення

Бетонні стовпчики — важлива деталь конструкції огорожі, їх ми виробляємо у вигляді пустотілих форм під бетон. Незважаючи на незначну товщину стінок (усього 1,5 см), виріб міцний, бо виготовляється за технологією армованого литого бетону високої якості. Замовляйте у нас бетонні стовпчики для огорожі, і всього за декілька днів навколо вашої ділянки з’явиться красивий та надійний паркан.

Технологія виготовлення бетонних стовпів

Стовпи — основна опора огорожі, до них кріпляться прольоти, що мають різний розмір та вагу. Щоб паркан служив довго і був безпечним, важливо приділити велику увагу виготовленню стовпців. Варто вибирати між деревом, цеглою, металом та бетоном, що й роблять власники ділянок, враховуючи призначення огорожі, власний досвід, матеріальні можливості. Ми, як виробники, пропонуємо прискорений монтаж, довговічність, красивий вигляд, доступну ціну.

Армований бетон — матеріал, підсилений металевими деталями — стрижнями, сіткою або подібними. Це надає готовому виробу додаткової стійкості до стиску/розтягу і підвищує його міцність. Такий бетон не тріскається від зміни погодних умов.

До складу литого бетону, крім цементу та піску, входять пластифікатори, які:

 • підвищують морозостійкість конструкції;
 • максимально знижують водопроникність.

Таким чином, ви отримуєте бетонні стовпи, невразливі до непогоди та механічних впливів. У нас ви можете купити стовпчики для огорожі різних розмірів та кольору. Їхня поверхня лише імітує цеглу або клінкер і покрита акриловою/силіконовою фарбою, що додатково захищає від вологи, бруду, пилу.

Після того як пустотілі бетонні стовпчики опиняться на своєму місці і будуть замуровані, їх можна заповнювати бетоном. У разі потреби варто передбачити встановлення замка, домофону, поштової скриньки та інших пристроїв.

Замовляйте міцну декоровану конструкцію необхідного розміру та кольору у нас, а ми швидко виготовимо і доставимо її за адресою у Львові чи області.

Переваги бетонних стовпчиків

Якщо ви ще сумніваєтеся, то спробуйте оцінити перспективи встановлення інших конструкцій:

 • дерев’яні трухлявіють, деформуються;
 • металеві іржавіють;
 • цегляні руйнуються, не витримують великих навантажень, вимагають багато часу на встановлення.

Бетон — матеріал найдешевший, однак для того, щоб створити стовп, який буде надійним, треба мати досвід, правильно приготувати розчин, не помилитися з погодою. Також знадобляться час та кошти, щоб надати готовій бетонній конструкції привабливого вигляду, тобто додатково придбати декоративні матеріали для облицювання.

Можна купити готові бетонні стовпи, однак вони важкі і на їх встановлення теж піде зайвий час. Якщо ж зупинитися на швидкомонтажних виробах з бетону, то це виявиться вигідніше з усіх точок зору:

 • невелика вага робить їх зручними для транспортування, завантаження/розвантаження, монтажу;
 • акрилове/силіконове покриття відштовхує атмосферну вологу, не вигорає під впливом ультрафіолету, просте у догляді;
 • армований литий бетон не деформується, стійкий до всіх зовнішніх впливів;
 • порожнину стовпчика нескладно наповнити бетонною сумішшю навіть недосвідченій людині. Проте консультація спеціалістів стане у нагоді. Звертайтеся — ми допоможемо.

Процес виготовлення, доставки, встановлення не займає багато часу. Тому, якщо вам є куди поспішати, але не за рахунок якості, обирайте для своєї огорожі наші бетонні стовпчики.

Як придбати

Перш ніж замовити, треба провести точні заміри, визначитися з необхідною кількістю одиниць. Якщо не можете це зробити самостійно, запросіть наших фахівців — послуга безкоштовна. Після узгодження цих нюансів розраховуємо ціну, обговорюємо терміни виконання і укладаємо договір. Тільки тоді запускаємо замовлення у виробництво.

Забрати готову продукцію можете власним транспортом або ми доставимо своїм. Додатково обговорюємо послугу монтажу огорожі.

Меню
error: Content is protected !!